تاریخ: 1399/04/15 ساعت: 23:34

موقعیت ما

برای دیدن موقعیت باید به اینترنت متصل باشید.

برای بزرگنمایی دوبار چپ کلیک و برای کوچکنمایی دوبار راست کلیک کنید.

تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه زنجان

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره: محمود جعفری

نائب رئیس هیئت مدیره: اباصلت چراغی

بازرس: معرفت اله سعیدی

سخن مدیرعامل:

شایدتعداد زیادی از همکاران به نحوی با تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه زنجان ارتباط ایجاد کرده باشند. گرچه تعداد زیادی از همکاران از منافع این تعاونی برخوردار گردیده اند ولی متأسفانه تعدادی از همکاران نیز دچار مشکل گردیده اند.

متأسفانه برخی همکاران تصور درستی از تعاونی مسکن نداشته و انتظارشان از تعاونی توزیع فیش، برگه و کارتهای امتیازی است که آنها را با اندکی سود در بازار به غیر واگذار نمایند و البته شاید هم پرونده آن پروژه را مختومه دانسته و انتظار زدن کلنگ پروژه دیگری را داشته باشند.

از آنجائیکه پروژه های تعاونی مسکن زمانبر بوده لذا ایجاد یک پروژه تا خاتمه آن نیازمند زمان زیادی است همین قدر بدانیم که تعاونی در حال حاضر درگیر بسیاری از پروژه هایی است که در سالهای 79 تا 82 کلید خورده و متأسفانه پرونده بسیاری از اینها با وجود گذشت بیش از ده سال هنوز هم باز بوده و مختومه نگردیده است. لذا باید انتظارات از تعاونی، اصلاح و واقعی گردند.

یکی دیگر از نکاتی که ذکر آن را لازم میدانم اینست که باید توجه داشت که دیگر امکان ایجاد فرصتهای مثل خرید و واگذاری زمین فراهم نیست و هیچ گونه امتیاز خاصی برای ارائه چنین تسهیلاتی، به تعاونیها ارائه نمی گردد و توانمندیهای تعاونیهای مسکن در ایجاد واحدهای مسکونی (عموماً آپارتمان سازی) متمرکز و محدود گردیده است.

البته اگر دیدگاه درستی نسبت به مقوله تعاونی داشته باشیم خود این امکان نیز فرصت کمی نخواهد بود تا در کنار هم و با پرداختهای بصورت اقساطی امکان صاحب مسکن شدن به قیمت تمام شده را بدست آوریم

اطلاعات ما

  • آدرس: زنجان - کیلومتر 6 جاده تبریز - دانشگاه زنجان - جنب پارکینگ دانشکده علوم - تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه زنجان

ارتباط با ما

این فرم مخصوص پیشنهادات و انتقادات و ارتباط با ما می باشد. لطفا برای پرسش و دریافت پاسخ به بخش "پرسش و پاسخ" مراجعه کنید.

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

خطا! وارد کردن تلفن و پیام ضروری می باشد.

خطا! لطفا ایمیل خود را درست وارد کنید.

در حال حاضر امکان ایجاد پیام جدید وجود ندارد.